umów się na wizytę 41 366 38 60 lub przyjdź do nas ul. hoża 19, kielce

ginekologia

Ginekologia estetyczna

 

INTIMALASE (Laserowe obkurczanie i leczenie suchości pochwy)

Zabieg polega na laserowym poprawianiu elastyczności pochwy, polegającym na precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki pochwy i przedsionka pochwy przy użyciu specjalnej końcówki lasera. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia i pogrubienie tkanek poddanych zabiegowi, dzięki czemu kobiecie zostaje przywrócony komfort, odzyskuje ona radość ze współżycia oraz może mieć intensywniejsze doznania podczas seksu.

czytaj więcej


KONSULTACJE GINEKOLOGICZNE

Zapraszamy na konsultacje ginekologiczne z naszymi specjalistami z zakresu zabiegów ginekologii estetycznej. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli przywrócić prawidłowe funkcjonowanie okolic intymnych oraz sprawi, że poczujesz się komfortowo we własnym ciele, niezależnie od wieku.

czytaj więcej


AUGUMENTACJA PUNKTU G

Punkt G uważany jest za jedną z najwrażliwszych stref erogennych u kobiet. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy, ok. 5 cm od jej wejścia. Jeśli odczuwasz zbyt małą satysfakcję seksualną albo miewasz orgazmy łechtaczkowe, a nie pochwowe – możesz skorzystać z zabiegu augumentacji punktu G wykonywanego w naszym gabinecie i zwiększyć doznania seksualne.

czytaj więcej


WYPEŁNIANIE WARG SROMOWYCH KWASEM HIALURONOWYM

Wskazania do zabiegu wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym mogą być zarówno estetyczne, jaki i w pewnym stopniu zdrowotne. Pierwsze na ogół dotyczą starszych kobiet, które mają obwisłe wargi sromowe. Wskazania zdrowotne wiążą się z tym, że wraz z wiekiem wargi sromowe rozchylając się, sprawiają że wewnętrzne części narządów intymnych bardziej się przesuszają.

czytaj więcej

INCTONTILASE (Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu)

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – to wstydliwy problem dotykający wiele kobiet, charakteryzujący się mimowolną utratą moczu podczas śmiechu, kaszlu, kichania, ćwiczeń fizycznych, mogący nasilać się wraz z wiekiem oraz ograniczający prawidłową aktywność fizyczną, życie towarzyskie i satysfakcję seksualną.

czytaj więcej


LECZENIE BLIZN

Zabiegi ginekologii estetycznej pozwalają przywrócić prawidłowe funkcjonowanie okolic intymnych, które zostało zaburzone przez poród. U każdej kobiety proces rehabilitacji poporodowej przebiega inaczej i zależy od wielu czynników, m. in. wieku i elastyczności tkanek.

czytaj więcej


WYBIELANIE OKOLIC INTYMNYCH

Strefy intymne mają ciemniejszy odcień niż reszta ciała, i to jest naturalne zarówno u kobiet, jaki i u mężczyzn. Zdarza się jednak, że kolor ten jest ciemnobrązowy czy wręcz czarny, co może powodować dyskomfort. Warto wówczas rozważyć laserowy zabieg rozjaśniający, który silnie działa na barwnik i komórki barwnikowe.

czytaj więcej


REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH


LASEROWE ODMŁADZANIE OKOLIC INTYMNYCH

Zabieg Laserowego odmładzania okolic intymnych ma na celu odmłodzenie struktury krocza bez ingerencji w kształt. Poprzez laseroterapię okolicy zabiegowej dochodzi do pobudzenia wytwarzania nowego kolagenu i nowej elastyny, dzięki czemu uzyskuje się ujędrnienie i napięcie struktury skóry oraz zmniejszenie wiotkości okolicy sromu i krocza.

czytaj więcej

 

 

ZOBACZ CENNIK USŁUG

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dentysta Kielce | Implantolog Kielce | Ortodonta Kielce | Chirurg dentysta Kielce