umów się na wizytę 41 366 38 60 lub przyjdź do nas ul. hoża 19, kielce

intima

Zapraszamy do przychodni na ulicy Hożej 19.Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń teraz! 41 366 38 60

Godziny przyjęć

pon.-pt.: 10:00 - 19.00
sobota : 10:00 - 13.00

IntimaLase - Laserowe poprawianie elastyczności pochwy

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na laserowym poprawianiu elastyczności pochwy, polegającym na precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki pochwy i przedsionka pochwy przy użyciu specjalnej końcówki lasera. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia i pogrubienie tkanek poddanych zabiegowi, dzięki czemu kobiecie zostaje przywrócony komfort, odzyskuje ona radość ze współżycia oraz może mieć intensywniejsze doznania podczas seksu. Efekt jest długotrwały, a regularne ćwiczenia mięśni Kegla podtrzymują go na dłużej. Zabieg odbywa się bez użycia skalpela chirurgicznego, nie ma krwi i jest całkowicie bezbolesny. Kobieta tego samego dnia wraca do swoich zajęć i zainteresowań.

Kto powinien zdecydować się na zabieg?

Zabieg jest idealny dla młodych sprawnych kobiet po porodzie, które potrzebują przywrócenia jędrności pochwy oraz kobiet w okresie pokwitania u których doszło do związanego z niedoborami hormonalnymi rozluźnienia śluzówki pochwy.

Co to jest Fotona Intima?

Laser Fotona Intima to nowatorska, nieinwazyjna i opatentowana metoda leczenia ujędrniania pochwy laserem Er:YAG. Metoda bazuje na fototermicznym nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu tkanek pochwy. Wskazaniami do leczenia jest utrata optymalnej struktury pochwy oraz otaczających tkanek na skutek porodów oraz naturalnych procesów starzenia. Zabieg jest efektywny, bezpieczny, a przy tym prosty do wykonania. Jest to jedyny laser ginekologiczny, który nie nagrzewa tkanek, więc nie może poparzyć. Tradycyjny laser powoduje uszkodzenie tkanek i zbliznowacenie , laser Fotona Intima powoduje skrócenie włókien kolagenu oraz powstawanie nowych(remodelling).

Dlaczego zdecydować się na zabieg Fotona Intima, a nie leczenie operacyjne?

W przypadku zabiegu laserowego nie ma ryzyka powikłań, częstych w przypadku operacji. Zabieg rewitalizacji pochwy jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Zabieg operacyjny wymaga kilkudniowego pobytu w szpitalu i może wiązać się z ryzykiem powikłań pobytu w szpitalu. Zabieg laserowy zapewnia natychmiastowy powrót do życia codziennego. Rezultat po zabiegu rewitalizacji pochwy to ujędrnienie tkanek, co przekłada się na większa satysfakcję seksualną oraz poprawę jakości życia. Obkurczanie pochwy laserem zapewnia dużo szybsze gojenie tkanek niż operacja i bardzo szybki proces zdrowienia.

Jak przygotować się do zabiegu Fotona Intima?

Przed zabiegiem laserowego obkurczania pochwy wskazana jest konsultacja lekarza ginekologa. Ustalany jest plan leczenia i ocena ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Do zabiegu niezbędny jest aktualny wynik badania cytologicznego nie starszy niż rok. Pacjentka nie może być w trakcie miesiączki.

Przed samym zabiegiem nie ma potrzeby specjalnie się przygotowywać.

Niepowtarzalne zalety lasera Fotona Intima

Nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie przed zabiegiem, jak również nie ma nadzwyczajnych wymogów pozabiegowych. Dla większości pacjentek jeden zabieg jest wystarczający do znaczącego ujędrnienia pochwy. W razie potrzeby zabieg może być powtórzony po miesiącu. Na pełny efekt remodellingu i powstawania nowego kolagenu należy poczekać około 3 - 4 tygodni.

Jak będę się czuła po zabiegu?

Zabieg trwa około 30 minut, po których swobodnie możesz wrócić do codziennych zajęć. Wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna przez około 4 tygodnie. Warto mieć przy sobie wkładkę higieniczną, ponieważ może pojawić się niewielki wysięk z pochwy. Celem wzmocnienia efektu zabiegu wskazane jest ćwiczenie mięśni Kegla.

W razie pytań lub wątpliwości umów się na darmową konsultację z naszymi specjalistami.

 

 

 

ZOBACZ CENNIK USŁUG

 

 

powrót do ginekologia estetyczna

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dentysta Kielce | Implantolog Kielce | Ortodonta Kielce | Chirurg dentysta Kielce