umów się na wizytę 41 366 38 60 lub przyjdź do nas ul. hoża 19, kielce

www v5 03

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Posiadamy laser Light Walker - najnowocześniejszą i najbardziej wszechstronną platformę laserową stosowaną w medycynie estetycznej, wyposażoną w szereg innowacyjnych rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo zabiegów, maksymalną precyzję oraz ich doskonałe rezultaty. czytaj więcej...

 

FOTOODMŁADZANIE (Resurfacing)

Laserowe fotoodmładzanie to metoda regeneracji skóry za pomocą światła. Zabieg ten usuwa drobne zmarszczki, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Przyczynia się do zmiany struktury skóry głęboko pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny.

czytaj więcej


FRAKCJONOWANIE (Głeboki Lifting)

Laserowa dermabrazja frakcyjna to nowy sposób redukcji zmarszczek, blizn i zmian skórnych. Wiązki lasera docierają do powierzchniowej warstwy skóry usuwając jej komórki. Naskórek zostaje naruszony, co pobudza skórę do regeneracji, poprawia jej gęstość i jędrność. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask.

czytaj więcej


USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Działanie lasera frakcjonującego LightWalker polega na likwidowaniu przebarwień, plam po słonecznych i starczych. Intensywne foto impulsy są wchłaniane przez grupę chromoforów, co skutkuje uruchomieniem procesu koagulacji melaniny i sprawia, że przebarwienia znikają.


LECZENIE TRĄDZIKU AKTYWNEGO i RÓZOWATEGO

Zabieg przeznaczony dla osób ze stanami zapalnymi, ropnymi i ogólną złą kondycją skóry. Światło lasera nie tylko likwiduje występujące stany zapalne, ale również zapobiega powstawaniu nowych, a ponadto sprawia, że skóra staje się mocniejsza i odporniejsza na powstawanie blizn.

czytaj więcej


MEZOTERAPIA GOTOWYMI KOKTAJLAMI

Sam krem nie wystarczy, by skóra była idealnie nawilżona i w dobrej kondycji. Równie ważny jest styl życia i odpowiednia dieta. Dodatkowe wspomaganie zapewnią jej zabiegi mezoterapii, bezkonkurencyjne w dostarczaniu nawilżających i odżywczych substancji prosto do głębokich warstw skóry.

czytaj więcej


MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym należą do tzw. zabiegów autologicznych, czyli takich, w których preparat jest pozyskiwany z własnego organizmu pacjenta, w tym przypadku z krwi. Stanowi formę „dopalacza” dla komórek, dzięki któremu są one zmuszane do efektywniejszej pracy, niż wynika to z ich normalnego funkcjonowania.


czytaj więcej


REDUKCJA ROZSTĘPÓW

Laserowe usuwanie rozstępów jest możliwe przy użyciu wiązki świetlnej o różnej sile i różnym czasie, inicjując proces naturalnej regeneracji, co wiąże się z wytworzeniem, zdrowej tkanki wypełniającej kolumny uszkodzone przez koagulację.


PERMANENTNE USUWANIE OWŁOSIENIA

Light Walker to prawdziwie innowacyjny laser do trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczny i bezpieczny dla każdego kolorytu skóry oraz każdego rodzaju owłosienia. Jego wyjątkowość polega na tym, że działa również na trudne do usunięcia jasne lub rudewłosy. Emitowana wiązka promieni pochłaniana jest przez barwnik włosa, co prowadzi do trwałego zniszczenia jego cebulki.


ZAMYKANIE NACZYŃ

Rozszerzone naczynka krwionośne stanowią częsty problem dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Światło lasera wnika do naczynia krwionośnego nie uszkadzając naskórka. Podgrzewa czerwone ciałka krwi, które ulegają koagulacji, w wyniku tego procesu naczynie zamyka się.


czytaj więcej


USUWANIE BLIZN

Zastosowanie medycznego lasera Light Walker w leczeniu blizn możliwe jest dzięki ablacji przerośniętej tkanki do poziomu zdrowej skóry.


czytaj więcej


BOTOKS

Botoks jest skuteczną metodą w walce o zachowanie młodego wyglądu skóru. O popularności botoksu przesądziły: jego skuteczność, szybki efekt zabiegu, bezpieczeństwo, łatwość wykonania zabiegu oraz jego bezbolesność - w większości przypadków nie trzeba uciekac się do znieczulenia.


czytaj więcej


WYPEŁNIACZE

Wypełniacze to najlepszy sposób na zmniejszenie zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych czy doliny łez. Podane w policzki dodają im apetycznej krągłości i przywracają twarzy wyrazisty owal.


czytaj więcej


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dentysta Kielce | Implantolog Kielce | Ortodonta Kielce | Chirurg dentysta Kielce