umów się na wizytę 41 366 38 60 lub przyjdź do nas ul. hoża 19, kielce

www v5 03

Zapraszamy do przychodni na ulicy Hożej 19.Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń teraz! 41 366 38 60

Godziny przyjęć

pon.-pt.: 10:00 - 19.00
sobota : 10:00 - 13.00

WYPEŁNIACZE

Wypełniacze to najlepszy sposób na zmniejszenie zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych czy doliny łez. Podane w policzki dodają im apetycznej krągłości i przywracają twarzy wyrazisty owal.

Wypełniacze naprawdę potrafią wiele. Można za ich pomocą wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, jedną z pierwszych oznak starzenia, do tego nadającą twarzy smutny wygląd. Na taki zabieg wiele kobiet decyduje się jeszcze przed trzydziestką. Ponieważ w miejscu podania wypełniacz stymuluje skórę, ta okolica będzie później starzała się wolniej. Dolina łez, czyli trójkątne zapadnięcie biegnące przy nosie i pod oczami - tak jak płyną łzy, zazwyczaj pojawia się nieco później. I w tym przypadki preparaty wypełniające, przeznaczone specjalnie do okolicy oczu, pomogą pozbyć się problemu. Wiele osób chętnie wypełnia również policzki. Nie tylko dlatego, że stają się dzięki temu bardziej seksowne. Wprowadzenie wypełniacza na okolice kości jarzmowych twarzy sprawia, że skóra lekko się podnosi. Tym samym możliwe staje się przeciwdziałanie znienawidzonym chomiczkom. Za sprawą celebrytek, które wymownie utrzymują, że  „dieta zmienia rysy twarzy”, zabiegi wolumetryczne budzą niepokój. Uspokajamy - taki przerysowany efekt to skutek podania naprawdę ogromnych ilości wypełniacza w twarz (co dodatkowo sporo kosztuje) i wielu zabiegów. Jeśli celem jest naturalny wygląd, dzięki nowoczesnym preparatom i technikom ich podawania na pewno można go osiągnąć.

W medycynie estetycznej od dawna nie stosuje się już trwałych preparatów. Wszystkie bez wyjątku są wchłanialne, a tym samym ich efekty są odwracalne. Najpopularniejsze preparaty to te na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, substancji naturalnie występującej w skórze ludzkiej. W zależności od stopnia usieciowania i technologii zastosowanej w danym produkcie, a także indywidualnego tempa metabolizmu, wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego będzie utrzymywał się w skórze od ośmiu miesięcy do półtora roku.POWIĘKSZANIE UST

Zabieg powiększania ust wykonuje się zazwyczaj po znieczuleniu ich kremem Emla. Dodatkowo wiele preparatów ma w składzie lidokainę, która zaczyna działać wraz z pierwszym ukłuciem igłą i sprawia, że zabieg staje się niemal komfortowy. Nieprzyjemne może być jedynie uczucie rozpierania, które towarzyszy podawaniu preparatu w czerwień wargową.

W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, ostrzykujemy wypełniaczem kontur warg lub również ich środek, rozmasowując na koniec preparat, by równo rozłożył się w ustach.

Przez kilka dni po zabiegu należy pić więcej wody niż zwykle, po to, by kwas hialuronowy, substancja silnie higroskopijna, mógł wchłonąć jej jak najwięcej i lepiej zawiązać się w ustach. Dzięki temu efekt powiększenia będzie lepszy, większy i trwalszy.

 

powrót do medycyna estetyczna

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dentysta Kielce | Implantolog Kielce | Ortodonta Kielce | Chirurg dentysta Kielce