umów się na wizytę 41 366 38 60 lub przyjdź do nas ul. hoża 19, kielce

www v5 03

ZAMYKANIE NACZYŃ

Rozszerzone naczynka krwionośne stanowią częsty problem dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Pojawiają się one zazwyczaj na twarzy, dekolcie i nogach. Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje.

W przypadku kobiet problem ten najczęściej wywołują estrogeny (hormony) wpływające na pracę mięśni naczyń włosowatych. Najpierw występuje rumień, który nasila się pod wpływem emocji, a następnie pojawiają się drobne, rozszerzone naczynka, co prowadzi do powstania niekorzystnego efektu estetycznego. Rozszerzone naczynka na nogach mogą stanowić objaw schorzenia żył, np. ich niewydolności. Z tego względu naczynka muszą być leczone, aby nie dopuścić do ewentualnych powikłań Światło lasera wnika do naczynia krwionośnego nie uszkadzając naskórka. Podgrzewa czerwone ciałka krwi, które ulegają koagulacji, w wyniku tego procesu naczynie zamyka się. Dobierając odpowiednie parametry podczas zabiegu, jesteśmy w stanie zamknąć naczynka zarówno te małe na twarzy, jak i te niebieskie do 3 mm średnicy na nogach. Zabieg jest bezbolesny. Dobierając odpowiednie parametry podczas zabiegu, jesteśmy w stanie zamknąć naczynka zarówno te małe na twarzy, jak i te niebieskie do 3 mm średnicy na nogach.

W czasie jego trwania można odczuwać lekkie ukłucia oraz ciepło w okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, delikatnie obrzęknięta. Zmiany te utrzymują się maksymalnie do 48 godzin. Zalecamy stosowanie kosmetyków natłuszczających i chroniących przed słońcem -z najwyższymi filtrami. Liczba zabiegów, które należy wykonać zależy od stopnia zaawansowania problemu (ilości, wielkości i umiejscowienia zmian) i dobierana jest indywidualnie. Zazwyczaj wykonuje się 1 – 3 zabiegów.

 

powrót do medycyna estetyczna

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Dentysta Kielce | Implantolog Kielce | Ortodonta Kielce | Chirurg dentysta Kielce